Naszą witrynę przegląda teraz 74 gości 
Skup nieruchomości, płacimy gotówką

Hotel Modus okolice Mikołów , Katowice , Tychy
 
Piątek, 10 Luty 2017 00:00

Hotel Modus okolice Mikołów , Katowice , Tychy

Hotel Modus *** w Łaziskach Górnych jest to obiekt hotelarsko – gastronomiczny, powstały w 2013 roku, oferujący swoim Gościom nowoczesne wnętrze i śląską gościnność w najlepszym wydaniu. Posiadane udogodnienia świadczą, iż jest to miejsce przyjazne zarówno parom, jak i klientom biznesowym. Posiadamy 29 komfortowych pokoi, urządzonych w nowoczesnym stylu, a także 3 sale bankietowe, pozwalające na organizację imprez okolicznościowych, konferencji czy szkoleń. Naszym Gościom udzielamy bezpłatnego dostępu do internetu, faxu, ksero.

W hotelowej restauracji od rana serwujemy Naszym Gościom śniadanie w formie urozmaiconego bufetu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, a do godzin późnowieczornych podajemy dania a la carte.

 Nieletni odpowie przed sądem
 
Piątek, 10 Luty 2017 00:00


Policjanci z Łazisk Górnych zatrzymali 15-latka, który pomalował farbą akrylową osiem ławek oraz dwie tablice informacyjne na terenach rekreacyjnych, w rejonie ulicy Świerczewskiego.

Młody mieszkaniec Łazisk Górnych nie potrafił wytłumaczyć policjantom dlaczego to zrobił. Teraz za swojego zachowania nieletni będzie tłumaczyć się przed sądem rodzinnym i nieletnich.


Więcej…


KONCERT CHARYTATYWNY
 
Piątek, 10 Luty 2017 00:00


KONCERT CHARYTATYWNY

17 lutego 2017 r. o godz. 17.00 zapraszamy do sali widowiskowej na koncert charytatywny GRAMY DLA ALEKSANDRA KRUPKI.

Wystąpią: Grupa Teatralna BAZA z Łazisk Górnych w spektaklu pt. „Człowiek”, Grupa Teatralna SZANSA z Gimnazjum nr 2 im. Stanisława Ligonia w Orzeszu-Zawadzie w spektaklu pt. „Hotel Splendor”, Duet KOLA i JULA oraz Orkiestra Dęta TAURON Wytwarzanie SA.


Całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie na leczenie chorego na stwardnienie rozsiane Aleksandra Krupki.

Bilety cegiełki w cenie 20 zł do nabycia w kasie MDK w Łaziskach Górnych oraz sekretariacie Gimnazjum nr 2 w Orzeszu-Zawadzie (rezerwacja pod numerem tel. 32 221 52 71).SPINOWY DZIEŃ W MUZEUM ENERGETYKI
 
Piątek, 10 Luty 2017 00:00

http://e-laziska.pl/images/mu.jpg


SPINOWY DZIEŃ W MUZEUM ENERGETYKI

Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych zaprasza na warsztaty w sobotę 11 lutego pod hasłem: „SPINOWY dzień w Muzeum Energetyki” 

Lutowanie i majsterkowanie przy układach elektronicznych główkowanie. To warsztat, który wyćwiczy umiejętność posługiwania się lutownicą i innymi narzędziami, dopasowany do każdego uczestnika w zależności od umiejętności i chęci.

Warsztaty elektroniczne: 10:00 do 11:30, 12:00 do 13:30 (zapisy w pierwszej kolejności od 10:00, gdyby brakło miejsc od 13:30 również są możliwe).

Bilet: 30 zł

Dziecko i opiekun: 50 zł

Zwiedzanie Muzeum od 10:00 do 14:00.Włamywacz w rękach policji
 
Wtorek, 06 Grudzień 2016 00:00

Włamywacz Łaziska Górne


Włamywacz w rękach policji

Kryminalni z z Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych zatrzymali 28-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna włamał się do piwnic bloku mieszkalnego, skąd skradł elektronarzędzia, a następnie sprzedał swój łup w pobliskim lombardzie. Mieszkaniec Łazisk Górnych usłyszał już zarzuty, a policjanci odzyskali skradzione mienie. Z popełnione przestępstwo grozi mu nawet 10 lat więzienia. O jego dalszym losie wkrótce zdecyduje sąd.


Więcej…


WYJAZD DO HOLANDII
 
Czwartek, 01 Grudzień 2016 00:00

Holandia


WYJAZD DO HOLANDII

Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych zaprasza na kolejny wyjazd - tym do Holandii. Wyjazd jest zaplanowany w terminie – 7–12 maja 2017 roku – czyli w okresie, kiedy w Holandii jest najpiękniej, ponieważ kwitnie większość kwiatów cebulowych, z których ten kraj słynie.


Więcej…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 5 z 34

..::Reklama::..27 Czerwca 2017
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Maria Magdalena,
Władysław,
Władysława,
Włodzisław
Do końca roku zostało 188 dni.
..::Reklama::..


Polecamy w TV

  • Oczy węża
    jutro 28.06.2017 21:55 TVN Rick Santoro, detektyw z Atlantic City, wybiera się na walkę bokserską, w której bierze udział jego szkolny kolega. Wśród widzów jest sekretarz obrony USA w asyście ochroniarzy, którymi kieruje Kevin Dunne, prywatnie przyjaciel Ricka. W momencie gdy Tyler pada na ringu, ktoś strzela do sekretarza obrony. Rick i Kevin rozpoczynają śledztwo. Poszukują młodej kobiety, która była przy sekretarzu w momencie zamachu. Rick dowiaduje się od Tylera, że zapłacono mu, by w odpowiednim momencie padł na deski. tv.wp.pl


 


Skup nieruchomości, płacimy gotówką

 
Partnerzy medialni ......
 

Noclegi Katowice

 

 

Noclegi Katowice

 

 
 
 
 Tanie Noclegi Mysłowice, Katowice, Jaworzno, Zabrze