Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 


Skup nieruchomości, płacimy gotówką


..::Reklama::..
Bezpłatne przejazdy Kolejami Śląskimi w czasie ferii
 
Już od północy rozpocznie się realizowany przez Koleje Śląskie projekt bezpłatnych przejazdów dla dzieci i młodzieży. Zaplanowany na okres zimowych ferii (od 9.02 do 24.02.2019r.) ma zachęcić do korzystania z niskoemisyjnych środków transportu.  Podczas kontroli zamiast biletu należy okazać ważną legitymację szkolną, a w przypadku dzieci młodszych dokument potwierdzający wiek.  Promocja swoim zasięgiem obejmie wszystkie linie obsługiwane przez Koleje Śląskie oprócz odcinka przygranicznego Chałupki – Bohumin. Znaczy to ni mniej, ni więcej tylko to, że wszyscy uprawnieni uczestnicy akcji będą mogli wybrać się pociągiem do Ustronia, Wisły czy Zwardonia, ale również do Zakopanego, do którego w okresie ferii obowiązywał będzie specjalnie rozszerzamy termin kursowania pociągów i do stolicy polskich Tatr będzie on kursować w tym czasie codziennie.
Źródło: kolejeslaskie.com


..::Reklama::..
Łaziska Górne Ratusz 1936 rokNoclegi Katowice


..::Reklama::..
 • Lex deweloper w Katowicach. Radni zgodzili się na budowę. Inwestor wyremontuje wieżę ciśnień
  Radni z Katowic głosami PiS i Forum Samorządowego Marcina Krupy zgodzili się na nową inwestycję w Szopienicach. To pierwszy wniosek w ramach tzw. lex deweloper, którym zajęli się miejscy radni


 • Mały świadek koronny nakłamał? Sąd dostał szokujące nagranie w sprawie handlu narkotykami
  Do Sądu Okręgowego w Katowicach trafiło nagranie, z którego wynika, że mały świadek koronny, który obciążył kilkadziesiąt osób podejrzanych o handel narkotykami, przyznaje się do tego, iż zmyślił zeznania.


 • Zabytek popadł w ruinę. Kupili go harcerze i do Ula w Bytomiu wróci życie
  W budynku u zbiegu ulic Korfantego i Sokoła w Bytomiu było niegdyś gwarno jak w ulu. Stąd podobno wzięła się potoczna jego nazwa. Zabytek popadł w ruinę, być może jednak wkrótce wróci tu życie.


 • Ktoś truje psy w Katowicach? Kilka zwierząt zachorowało
  Ktoś truje psy spacerujące w okolicach Dog Parku w Katowicach-Wełnowcu - przestrzegają przedstawiciele Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. - Mamy informacje od właścicieli, że kilka zwierząt zachorowało. Dostaliśmy też zdjęcia rzuconej na ziemię kiełbasy - mówi Patrycja Wojtyczka, prezeska katowickiego oddziału TOZ.


 • Wystartowało połączenie na Fuerteventurę z Katowic. 175 pasażerów na pokładzie
  W czwartek 25 kwietnia linia lotnicza Wizz Air zainaugurowała połączenie z Katowice Airport na Fuerteventurę. W pierwszy rejs Wizz Aira na drugą co do wielkości wyspę archipelagu Wysp Kanaryjskich poleciało 175 pasażerów.


 • Karambol na drodze S52. W ciężarówce wystrzeliła opona
  Policjanci z bielskiej komendy wraz z prokuratorem ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek około 11.20 na drodze ekspresowej S52 w Jasienicy koło Bielska-Białej. W wypadku brały udział cztery samochody, a cztery osoby zostały ranne.


 • Smoła rozlała się na DK-1 w Kobiórze. Dwa pasy zablokowane
  W piątek doszło do poważnego utrudnienia na DK-1 w Kobiórze. Nieczynne są dwa pasy w stronę Bielska-Białej. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami.


 • Goście, którzy odwiedzą Katowice, będą mieli immunitet. A rząd ich ubezpieczy
  Uczestnicy organizowanej w Katowicach Europejskiej Konferencji Interpolu będą mieli zagwarantowany immunitet oraz możliwość dokonywania przelewów finansowych bez żadnej kontroli. W nocy z czwartku na piątek Sejm przyjął przepisy w tej sprawie.


26 Kwietnia 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Artemon, Klaudiusz,
Klet, Marcelin,
Marcelina, Maria,
Marzena, Spycimir
Do końca roku zostało 250 dni.
..::Reklama::..

Polecamy w TV

 • Na Wspólnej
  jutro 30.10.2018 20:15 TVN Janusz proponuje Dance wspólny wyjazd do Stanów Zjednoczonych na rok. Marek przyjmuje nową opiekunkę. Kobieta robi na nim wrażenie. W szkole Antosi policja przesłuchuje młodzież w sprawie śmierci Łukasza. Dziewczyna bardzo to przeżywa. Po lekcjach do niej i Kuby podchodzą starsi koledzy Łukasza i im grożą. Joachim i Ewelina ustalają z Ziębami szczegóły przyjęcia weselnego. Panna młoda nie szczędzi Beacie złośliwości. Do baru przychodzi Kazik, który chce się pożegnać. Mężczyzna liczy na to, że zdoła zainteresować sobą Beatę. tv.wp.pl

Skup nieruchomości, płacimy gotówką


Partnerzy medialni ......