Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 


Skup nieruchomości, płacimy gotówką


..::Reklama::..
Bezpłatne przejazdy Kolejami Śląskimi w czasie ferii
 
Już od północy rozpocznie się realizowany przez Koleje Śląskie projekt bezpłatnych przejazdów dla dzieci i młodzieży. Zaplanowany na okres zimowych ferii (od 9.02 do 24.02.2019r.) ma zachęcić do korzystania z niskoemisyjnych środków transportu.  Podczas kontroli zamiast biletu należy okazać ważną legitymację szkolną, a w przypadku dzieci młodszych dokument potwierdzający wiek.  Promocja swoim zasięgiem obejmie wszystkie linie obsługiwane przez Koleje Śląskie oprócz odcinka przygranicznego Chałupki – Bohumin. Znaczy to ni mniej, ni więcej tylko to, że wszyscy uprawnieni uczestnicy akcji będą mogli wybrać się pociągiem do Ustronia, Wisły czy Zwardonia, ale również do Zakopanego, do którego w okresie ferii obowiązywał będzie specjalnie rozszerzamy termin kursowania pociągów i do stolicy polskich Tatr będzie on kursować w tym czasie codziennie.
Źródło: kolejeslaskie.com


..::Reklama::..
Łaziska Górne Ratusz 1936 rokNoclegi Katowice


..::Reklama::..
 • Małżeństwo oszustów zostało złapane na gorącym uczynku w Katowicach
  Policjanci z Wodzisławia Śląskiego zatrzymali małżeństwo, które ma na koncie szereg oszustw. Przestępczy duet oszukiwał między innymi przy zakupie i sprzedaży aut oraz wyłudzał usługi hotelowe. Został złapany w Katowicach.


 • Właściciele Schroniska Katowickiego w Alpach nie wykluczają zniżek dla katowiczan
  Przedstawiciele Niemieckiego Towarzystwa Alpejskiego odwiedzili Katowice. Wizyta miała związek z nagłośnieniem historii istniejącego do dziś Schroniska Katowickiego w Alpach. Niewykluczone, że mieszkańcy Katowic będą mogli liczyć na zniżki.


 • Marek Migalski kandyduje do Senatu. Kto jeszcze startuje z list Koalicji Obywatelskiej?
  Wybory parlamentarne 2019. Marek Plura w Katowicach, Beata Małecka-Libera w Dąbrowie Górniczej i Marek Migalski w Raciborzu. To kandydaci Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Senatu


 • Wszyscy kandydaci Koalicji Obywatelskiej do Sejmu z województwa śląskiego. Są zmiany i zaskoczenia
  Wybory parlamentarne 2019. Były prezydent Chorzowa, niedoszła prezydent Katowic i radni kandydują w naszym regionie z listy Platformy Obywatelskiej do Sejmu. Znamy nazwiska wszystkich kandydatów.


 • Szef bytomskiego PiS mówi o Marszu Równości, że to "spęd dewiantów". I przyznaje: "Użyłem też słowa zaraza"
  Facebookowa strona BytomskiLew.pl opublikowała komentarze, które w sieci miał umieszczać Maciej Bartków, bytomski radny i przewodniczący koła PiS w Bytomiu. - Rozważam pozew przeciwko administratorom tej strony - mówi radny.


 • Koalicja Obywatelska ogłosiła listy kandydatów. Zygmunt Frankiewicz startuje w wyborach do Senatu
  Wybory parlamentarne 2019. Prezydent Gliwic Zygmunt Frankiewicz będzie kandydatem Koalicji Obywatelskiej do Senatu


 • Pryskają marzenia trzech posłów PiS. Nie znajdziemy ich na listach
  Wybory parlamentarne 2019. Kończą się kariery trzech posłów PiS. Jeden obiecywał kochance pracę w Orlenie, drugi miał uderzyć znajomego, a trzeci do PiS przystąpił w ostatniej chwili. Żaden nie kandyduje w wyborach parlamentarnych


 • Zamiast tramwajów pojadą autobusy od strony Chorzowa i Siemianowic w kierunku ronda
  W ostatnich dwóch tygodniach sierpnia do ronda w Katowicach nie będą dojeżdżać tramwaje niektórych linii. Najpierw będą to te od strony Chorzowa, a później od Siemianowic. Zamiast nich zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa.


20 Sierpnia 2019
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Bernard, Jan, Sabin,
Samuel, Samuela,
Sieciech,
Szwieciech,
Świeciech,
Sobiesław
Do końca roku zostało 134 dni.
..::Reklama::..

Polecamy w TV

 • Na Wspólnej
  jutro 30.10.2018 20:15 TVN Janusz proponuje Dance wspólny wyjazd do Stanów Zjednoczonych na rok. Marek przyjmuje nową opiekunkę. Kobieta robi na nim wrażenie. W szkole Antosi policja przesłuchuje młodzież w sprawie śmierci Łukasza. Dziewczyna bardzo to przeżywa. Po lekcjach do niej i Kuby podchodzą starsi koledzy Łukasza i im grożą. Joachim i Ewelina ustalają z Ziębami szczegóły przyjęcia weselnego. Panna młoda nie szczędzi Beacie złośliwości. Do baru przychodzi Kazik, który chce się pożegnać. Mężczyzna liczy na to, że zdoła zainteresować sobą Beatę. tv.wp.pl

Skup nieruchomości, płacimy gotówką


Partnerzy medialni ......