Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 


Skup nieruchomości, płacimy gotówką


..::Reklama::..
Bezpłatne przejazdy Kolejami Śląskimi w czasie ferii
Już od północy rozpocznie się realizowany przez Koleje Śląskie projekt bezpłatnych przejazdów dla dzieci i młodzieży. Zaplanowany na okres zimowych ferii (od 9.02 do 24.02.2019r.) ma zachęcić do korzystania z nisko emisyjnych środków transportu.  Podczas kontroli zamiast biletu należy okazać ważną legitymację szkolną, a w przypadku dzieci młodszych dokument potwierdzający wiek. Promocja swoim zasięgiem obejmie wszystkie linie obsługiwane przez Koleje Śląskie oprócz odcinka przygranicznego Chałupki a Bohumin. Znaczy to ni mniej, ni więcej tylko to, że wszyscy uprawnieni uczestnicy akcji będą mogli wybrać się pociągiem do Ustronia, Wisły czy Zwardonia, ale również do Zakopanego, do którego w okresie ferii obowiązywać będzie specjalnie rozszerzony termin kursowania pociągów i do stolicy polskich Tatr będzie on kursować w tym czasie codziennie.
Źródło: kolejeslaskie.com


..::Reklama::..
Łaziska Górne Ratusz 1936 rokNoclegi Katowice


..::Reklama::..
 • Dwa pożary jednego wieczoru. 47 osób zostało bez dachu nad głową
  We wtorek wieczorem doszło do dwóch pożarów w wielorodzinnych budynkach w Czerwionce - Leszczynach. Straty są ogromne, ludzie stracili mieszkania.


 • W komendzie działa jednostka, która tropi pieniądze gangsterów. "Po owocach ich poznacie"
  Specjalna jednostka śląskiej policji wytropiła w zeszłym roku majątek podejrzanych o wartości prawie 75 mln zł. To jeden z najlepszych wyników w Polsce. - Przejęliśmy pieniądze, biżuterię, domy, działki, auta, a także akcje na rachunkach maklerskich - wylicza jeden z oficerów Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.


 • Firmy dają premię za niechodzenie na L4. Ludzie przychodzą do pracy chorzy i zarażają
  Coraz więcej firm daje dodatkowe pieniądze pracownikom, którzy nie korzystają ze zwolnień lekarskich, więc ludzie przychodzą do pracy kaszlący i z katarem.


 • Metropolia dla mieszkańców. To wcale nie politycy decydują o naszym losie
  Większość mieszkańców polskich miast jest przekonana, że decydują o nich politycy. Tak naprawdę jednak ostateczny głos należy do obywateli. Zapraszamy Was na warsztaty.


 • Powstaną nowe projekty rewitalizacji bielskich parków. Drzewa będą bezpieczne
  Bielskie władze chcą rewitalizacji parków Włókniarzy oraz za ratuszem. Po przeprowadzonych konsultacjach prezydent Jarosław Klimaszewski podjął jednak decyzję o odstąpieniu od realizacji tej inwestycji w planowanym do tej pory zakresie.


 • Kancelaria adwokacka szuka sekretarki. Lista jej zadań liczy 67 pozycji, a pensja to 2 tys. zł brutto
  Kancelaria z Chorzowa postanowiła poszukać sekretarki. Pracownica ma się zajmować doradztwem prawnym, interpretacją przepisów prawa karnego, cywilnego oraz gospodarczego, a także pobieraniem czynszu. Wymagania to m.in. wykształcenie wyższe prawnicze lub administracyjne i własny samochód.


 • Podpisano umowę w sprawie Panteonu Górnośląskiego. Premier poprosił, by znalazł się w nim Gerard Cieślik
  W Katowicach podpisano we wtorek umowę ws. utworzenia Panteonu Górnośląskiego. - Mam nadzieję, że znajdzie się tu miejsce dla Ślązaków na bakier z wiarą, ale którzy też byli postaciami wybitnymi, przysłużyli się Polsce - powiedział Mateusz Morawiecki. Premier poprosił arcybiskupa Wiktora Skworca o uhonorowania Gerarda Cieślika, wybitnego piłkarza Ruchu Chorzów.


 • Urszula Broll nie żyje. Była pionierką malarskiej awangardy i buddyzmu w Polsce
  Urszula Broll, malarka, współtwórczyni grup artystycznych ST-53 i Oneiron, zmarła w nocy z poniedziałku na wtorek - poinformowała jej rodzina. Miała 89 lat. Jej prace pokaże wkrótce warszawska Królikarnia.


19 Lutego 2020
Środa
Imieniny obchodzą:
Arnold, Arnolf,
Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad,
Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli
Do końca roku zostało 317 dni.
..::Reklama::..Skup nieruchomości, płacimy gotówką


Partnerzy medialni ......