Naszą witrynę przegląda teraz 166 gości 


Skup nieruchomości, płacimy gotówką


..::Reklama::..
Bezpłatne przejazdy Kolejami Śląskimi w czasie ferii
 
Już od północy rozpocznie się realizowany przez Koleje Śląskie projekt bezpłatnych przejazdów dla dzieci i młodzieży. Zaplanowany na okres zimowych ferii (od 9.02 do 24.02.2019r.) ma zachęcić do korzystania z niskoemisyjnych środków transportu.  Podczas kontroli zamiast biletu należy okazać ważną legitymację szkolną, a w przypadku dzieci młodszych dokument potwierdzający wiek.  Promocja swoim zasięgiem obejmie wszystkie linie obsługiwane przez Koleje Śląskie oprócz odcinka przygranicznego Chałupki – Bohumin. Znaczy to ni mniej, ni więcej tylko to, że wszyscy uprawnieni uczestnicy akcji będą mogli wybrać się pociągiem do Ustronia, Wisły czy Zwardonia, ale również do Zakopanego, do którego w okresie ferii obowiązywał będzie specjalnie rozszerzamy termin kursowania pociągów i do stolicy polskich Tatr będzie on kursować w tym czasie codziennie.
Źródło: kolejeslaskie.com


..::Reklama::..
Łaziska Górne Ratusz 1936 rokNoclegi Katowice


..::Reklama::..
 • Wielka akcja policji w Katowicach. Surowe kary dla kierowców
  Od wczesnych godzin rannych w sobotę policjanci prowadzą akcję "Prędkość". Policjanci sprawdzają przestrzeganie dozwolonej prędkości.


 • Kazimierz Kutz o prezesie Kaczyńskim i Polaku-katoliku. Nic nie straciło aktualności
  16 lutego 1929 r. urodził się Kazimierz Kutz. Gdyby doczekał 90. urodzin pewnie by nas uraczył z tej okazji anegdotami i powiedział, co myśli o tym, co się wokół dzieje. O prezesie Kaczyńskim, nacjonalizmie, Polaku-katoliku i nie tylko. Wystarczy jednak sięgnąć do jego felietonów i wywiadów, by się przekonać, że Kutz jakby dalej z nami rozmawiał. Oto nasz wybór jego tekstów.


 • Drony, czujniki powietrza, serwisy ogłoszeniowe. Straż miejska walczy ze smogiem na różne sposoby
  Od początku sezonu grzewczego funkcjonariusze straży miejskiej kontrolują piece, paleniska i kotłownie, sprawdzając, czy zamiast opału nie spala się w nich toksycznych i zabronionych odpadów. Sięgają przy tym do coraz nowocześniejszych i bardziej wyszukanych metod.


 • Gratka dla fanów e-sportu. Mamy dla Was zaproszenia na Intel Extreme Masters w Katowicach
  Spodek i Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach kolejny raz staną się arenami prestiżowego turnieju Intel Extreme Masters. E-sportowe zawody odbędą się na przełomie lutego i marca. Pula nagród wyniesie w tym roku prawie 10 mln zł.


 • Najbardziej denerwują nas piraci drogowi i pijący pod chmurką
  W zeszłym roku na internetowych mapach bezpieczeństwa mieszkańcy województwa śląskiego wskazali 112 tysięcy miejsc, w których notorycznie łamane jest prawo. To ponad dwa razy więcej niż w poprzednim. Najwięcej zgłoszeń dotyczy piratów drogowych i picia alkoholu pod chmurką.


 • 20-latek napadł na zakład krawiecki. Kamera nagrała z bliska jego twarz
  Młody mężczyzna napadł na pracownicę zakładu krawieckiego przy ul. 3 Maja w Dąbrowie Górniczej, ukradł pieniądze i uciekł. Nie wiedział, że jego twarz nagrała z bliska kamera monitoringu w pobliskim sklepie.


 • Rozpoczęła się przebudowa zniszczonego pałacu w Bytomiu
  Jakie tajemnice skrywa w sobie pałac Tiele-Wincklerów w Miechowicach? Trwają prace archeologiczne i remontowe związane z rewitalizacją pałacu, w którym dzieciństwo spędziła Ewa von Tiele-Winckle.


 • W Szczyrku zbudują tunel. Narciarze przejadą nim pod drogą
  Ośrodek Szczyrk Mountain Resort planuje kolejną inwestycję, która nie tylko uatrakcyjni jazdę na nartach, ale także ułatwi życie mieszkańcom miasta. Pod jedną z tutejszych ulic powstanie tunel dla narciarzy.


16 Lutego 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Bernard, Danuta,
Dan, Danisz,
Julianna, Symeon
Do końca roku zostało 319 dni.

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /home/helmut007/ftp/e-laziska.pl/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
..::Reklama::..

Polecamy w TV

 • Na Wspólnej
  jutro 30.10.2018 20:15 TVN Janusz proponuje Dance wspólny wyjazd do Stanów Zjednoczonych na rok. Marek przyjmuje nową opiekunkę. Kobieta robi na nim wrażenie. W szkole Antosi policja przesłuchuje młodzież w sprawie śmierci Łukasza. Dziewczyna bardzo to przeżywa. Po lekcjach do niej i Kuby podchodzą starsi koledzy Łukasza i im grożą. Joachim i Ewelina ustalają z Ziębami szczegóły przyjęcia weselnego. Panna młoda nie szczędzi Beacie złośliwości. Do baru przychodzi Kazik, który chce się pożegnać. Mężczyzna liczy na to, że zdoła zainteresować sobą Beatę. tv.wp.pl

Skup nieruchomości, płacimy gotówką


Partnerzy medialni ......