Naszą witrynę przegląda teraz 150 gości 


Skup nieruchomości, płacimy gotówką


..::Reklama::..
Bezpłatne przejazdy Kolejami Śląskimi w czasie ferii
 
Już od północy rozpocznie się realizowany przez Koleje Śląskie projekt bezpłatnych przejazdów dla dzieci i młodzieży. Zaplanowany na okres zimowych ferii (od 9.02 do 24.02.2019r.) ma zachęcić do korzystania z niskoemisyjnych środków transportu.  Podczas kontroli zamiast biletu należy okazać ważną legitymację szkolną, a w przypadku dzieci młodszych dokument potwierdzający wiek.  Promocja swoim zasięgiem obejmie wszystkie linie obsługiwane przez Koleje Śląskie oprócz odcinka przygranicznego Chałupki – Bohumin. Znaczy to ni mniej, ni więcej tylko to, że wszyscy uprawnieni uczestnicy akcji będą mogli wybrać się pociągiem do Ustronia, Wisły czy Zwardonia, ale również do Zakopanego, do którego w okresie ferii obowiązywał będzie specjalnie rozszerzamy termin kursowania pociągów i do stolicy polskich Tatr będzie on kursować w tym czasie codziennie.
Źródło: kolejeslaskie.com


..::Reklama::..
Łaziska Górne Ratusz 1936 rokNoclegi Katowice


..::Reklama::..
 • Górnicy z JSW znów będą protestować w Warszawie. Tym razem pod siedzibą PiS
  Związkowcy z Jastrzębskiej Spółki Węglowej zorganizują kolejny protest w Warszawie. W poniedziałek, 24 czerwca, będą pikietować pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości. Chcą w ten sposób zwrócić uwagę na niepokojącą - ich zdaniem - sytuację w spółce.


 • Na trasie S1 cementonaczepa najechała na radiowóz. Dwóch policjantów rannych
  W nocy na trasie S1 w Sosnowcu doszło do poważnego wypadku. Korki tworzą się w tym miejscu do tej pory.


 • Śledczy ze Śląska dokonali przełomu w sprawie zabójstwa 10-letniej Kristiny. Najważniejsza była sobota
  To prokuratorzy z Gliwic i kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach namierzyli, a potem przesłuchali świadka, któremu proponowano zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin - ustaliła "Wyborcza". W sobotę ten człowiek podał śledczym nazwisko prawdziwego sprawcy zbrodni.


 • Lotnisko w Gliwicach w przebudowie. Już wkrótce będzie obsługiwać loty biznesowe
  Kończy się przebudowa lotniska w Gliwicach. Już niedługo będą mogły tu swoje podróże zaczynać i kończyć biznesmeni.


 • Komisja śledcza sprawdzi finanse miasta i zawiadomi prokuraturę. To "grillowanie" byłego prezydenta?
  Radni ze Świętochłowic do końca 2020 roku będą sprawdzać, kto i dlaczego doprowadził miasto na skraj bankructwa. Opozycja mówi o "grillowaniu" byłych władz miasta, a te obecne nie wykluczają doniesień do prokuratury.


 • Światełko dla Artura Hajzera. Wyjątkowy nocny bieg w największym parku w regionie
  W środę w Parku Śląskim odbędzie się siódma edycja Biegu dla Słonia ku pamięci Artura Hajzera, tragicznie zmarłego śląskiego himalaisty. - Pobiegniemy w ciemnościach, z lampkami-czołówkami na głowach - mówi Marcin Rudzki, organizator biegu. Udział w imprezie jest darmowy.


 • Przełomowa decyzja. PKP PLK włączy się w budowę kolei metropolitalnej
  PKP PLK oraz Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia będą ściśle współpracować przy tworzeniu kolei metropolitalnej w regionie.


 • Śląska policja uruchamia mapę wypadków. "Oby jak najdłużej była biała"
  Na stronach policji od piątku zacznie działać mapa pokazujące miejsca, w których doszło do wypadków śmiertelnych. - Mamy nadzieję, że jak najdłużej będzie biała - mówi podinspektor Aleksandra Nowara, rzeczniczka prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.


19 Czerwca 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Borzysław, Gerwazy,
Julianna, Odo,
Protazy, Sylweriusz
Do końca roku zostało 196 dni.
..::Reklama::..

Polecamy w TV

 • Na Wspólnej
  jutro 30.10.2018 20:15 TVN Janusz proponuje Dance wspólny wyjazd do Stanów Zjednoczonych na rok. Marek przyjmuje nową opiekunkę. Kobieta robi na nim wrażenie. W szkole Antosi policja przesłuchuje młodzież w sprawie śmierci Łukasza. Dziewczyna bardzo to przeżywa. Po lekcjach do niej i Kuby podchodzą starsi koledzy Łukasza i im grożą. Joachim i Ewelina ustalają z Ziębami szczegóły przyjęcia weselnego. Panna młoda nie szczędzi Beacie złośliwości. Do baru przychodzi Kazik, który chce się pożegnać. Mężczyzna liczy na to, że zdoła zainteresować sobą Beatę. tv.wp.pl

Skup nieruchomości, płacimy gotówką


Partnerzy medialni ......