Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 


Skup nieruchomości, płacimy gotówką


..::Reklama::..
Bezpłatne przejazdy Kolejami Śląskimi w czasie ferii
Już od północy rozpocznie się realizowany przez Koleje Śląskie projekt bezpłatnych przejazdów dla dzieci i młodzieży. Zaplanowany na okres zimowych ferii (od 9.02 do 24.02.2019r.) ma zachęcić do korzystania z nisko emisyjnych środków transportu.  Podczas kontroli zamiast biletu należy okazać ważną legitymację szkolną, a w przypadku dzieci młodszych dokument potwierdzający wiek. Promocja swoim zasięgiem obejmie wszystkie linie obsługiwane przez Koleje Śląskie oprócz odcinka przygranicznego Chałupki a Bohumin. Znaczy to ni mniej, ni więcej tylko to, że wszyscy uprawnieni uczestnicy akcji będą mogli wybrać się pociągiem do Ustronia, Wisły czy Zwardonia, ale również do Zakopanego, do którego w okresie ferii obowiązywać będzie specjalnie rozszerzony termin kursowania pociągów i do stolicy polskich Tatr będzie on kursować w tym czasie codziennie.
Źródło: kolejeslaskie.com


..::Reklama::..
Łaziska Górne Ratusz 1936 rokNoclegi Katowice


..::Reklama::..
 • Była pacjentka oskarża lekarzy szpitala psychiatrycznego. Choć śledczy dwa razy postępowanie umorzyli
  Była pacjentka oskarża lekarzy Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku. Jej zdaniem w placówce sfałszowano jej dokumentację medyczną. Wcześniej dwukrotnie rybnicka prokuratura umorzyła postępowanie w tej sprawie.


 • Firma w pół roku buduje domy. Niektórzy ponad rok czekają na przeprowadzkę
  Sylwester Siry wynajął firmę, która w pół roku w Czechowicach-Dziedzicach miała mu wybudować dom. - Choć pieniądze zapłaciłem, od roku nie mogę w nim zamieszkać, budowę kończę sam. I nie jestem jedynym klientem tej firmy, który ma kłopoty - mówi Siry.


 • Ambitny plan trafi na półkę. Nie będzie hokeja na Stadionie Śląskim
  Budowa lodowiska na Stadionie Śląskim okazała się zbyt drogim przedsięwzięciem. Polski Związek Hokeja na Lodzie liczył, że na chorzowskim gigancie uda się zorganizować finałowy turniej Pucharu Polski.


 • Przeciętny Polak wyrzuca 235 kilogramów jedzenia rocznie. W Mysłowicach nauczą, jak nie marnować żywności
  Według raportu Banków Żywności, co roku w Polsce wyrzuca się około 9 mln ton jedzenia. To 235 kilogramów na każdego Polaka. W Roślinnej Kuchni Zero Waste będzie można się nauczyć, jak nie marnować żywności we własnym domu.


 • Przyszli na rynek bronić Rożawy. Policja rozwiązała manifestację
  "Stop tureckiej inwazji na Rożawę!", "Łapy precz od Rożawy", "Fuck you Erdogan" - z takimi transparentami przyszło w środę wieczorem na katowicki rynek około 200 manifestantów solidaryzujących się z mieszkańcami Rożawy zaatakowanej przez wojska tureckie.


 • Mieszkańcy Katowic przeciw karaniu więzieniem za edukację seksualną [ZDJĘCIA]
  Ponad 100 osób protestowało w środę w Katowicach przeciw karaniu więzieniem za edukację seksualną. - Projekt ustawy, która zakazałaby edukacji seksualnej czy antykoncepcji, to kpina z praw człowieka - podkreślali manifestujący.


 • Helena Oślizło: "Mąż wprawia mnie w dumę. Dobrze o nim mówią, a ja wiem, że to prawda" [ROZMOWA]
  Ludzie nie zdają sobie sprawy, jak ważne są żony piłkarzy. My zachwycamy się występami gwiazd na boisku, a to one dbają o to, żeby mężowie nie zaprzątali sobie niczym głowy.


 • Wypadek na DK1 w Goczałkowicach-Zdroju. Ruch w kierunku Bielska-Białej zablokowany na kilka godzin
  Do groźnego wypadku doszło w środę po południu na DK1 w Goczałkowicach-Zdroju. Kierowca samochodu osobowego wjechał w ekran energochłonny. Został ciężko ranny.


17 Października 2019
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Lucyna, Małgorzata,
Marian, Sulisława,
Wiktor, Wiktoriusz
Do końca roku zostało 76 dni.
..::Reklama::..Skup nieruchomości, płacimy gotówką


Partnerzy medialni ......