Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 


Mini apartament za 85,888 zł
DNI OTWARTE w każdą sobotę od 9:00 do 15:00, zapraszamy!
Z kraju

 • Nie żyje 17-letni Ukrainiec. Tragedia w Małopolsce
  Tragiczny wypadek w Sterkowcu koło Brzeska (woj. małopolskie). 17-letni obywatel Ukrainy zginął potrącony przez pociąg na torach kolejowych. Policja wyjaśnia sprawę.


 • Awantura na targowisku. Poszło o "lex Tusk" i PiS
  Mimo niespodziewanego ruchu prezydenta Andrzeja Dudy w sprawie "lex Tusk" i przesłania przez niego własnego projektu nowelizacji ustawy, komisja ds. badania rosyjskich wpływów nadal wzbudza kontrowersje. Opozycja i prawnicy nie przestają mówić o naruszeniu podstawowych zasad demokracji. Zapytaliśmy Polaków, co sądzą na temat działań obozu władzy. - No jak tak można zrobić? To za komuny było lżej. (…) Wracamy do PRL-u. (…) Bandyctwo - usłyszał m.in. nasz reporter w Warszawie. Wielu rozmówców Wirtualnej Polski krytykowało "lex Tusk", ale pojawiły się też głosy popierające komisję i rząd PiS. - Bardzo dobra ustawa, bo zbada wpływy rosyjskie. Dziwię się, że jest taki szum medialny - stwierdził jeden z mieszkańców stolicy. Na targowisku przy okazji naszej sondy wybuchła gorąca dyskusja między zwolennikami i przeciwnikami PiS na temat lidera PO Donalda Tuska. Więcej w materiale wideo.


 • Ogromne zagrożenie przeciwpożarowe. Cała mapa na czerwono
  Mieszkańcy całej Polski powinni zachować ostrożność wchodząc do lasów. Laboratorium Ochrony Przeciwpożarowej Lasu Instytutu Badawczego Leśnictwa alarmuje, że w sobotę i niedzielę wystąpi duże zagrożenie pożarowym. W niektórych rejonach ściółka ma ekstremalną podatność na zapalenie.


 • Tragedia na Podlasiu. Młody mężczyzna nie żyje
  Białostocka prokuratura wciąż czeka na protokoły z wynikami sekcji zwłok 24-latka, który zmarł 25 maja podczas policyjnej interwencji. Śledztwo dotyczy obecnie niedopełnienia obowiązków i przekroczenia uprawnień oraz nieumyślnego spowodowania śmierci.


 • Kierowca BMW zatrzymał ruch tuż przy rondzie. Naskoczył na kobietę w ciąży
  Kobieta w 8. miesiącu ciąży zatrąbiła, gdy nagle kierowca BMW zajechał jej drogę. Jego reakcja została zarejestrowana przez kamerkę samochodową i spotkała się z ostrą krytyką internautów.


 • Chcą wyzwolić całą Rosję. "Istotny wpływ na przebieg działań"
  "Wyzwolimy całą Rosję. Od Biełgorodu po Władywostok, żeby w Moskwie zawisła biało-niebieska flaga wolności" - zapowiada bojownik Legionu "Wolność Rosji". - Ich aktywność nie odbywa się w próżni operacyjnej. To specjalny moment, nie dzieje się to przypadkowo - komentuje w rozmowie z WP gen. Mirosław Różański.


 • Ostrzał przy granicy Rosji. Legioniści opublikowali apel
  Legion "Wolność Rosji" opublikował nagranie, z którego wynika, że jego żołnierze nadal mogą przebywać w obwodzie biełgorodzkim w Rosji. W komunikacie zaoferowali mieszkańcom przygranicznych miejscowości, gdzie wciąż trwa ostrzał, ewakuację w głąb Ukrainy.


 • Mamy oświadczenie. Andrzej Seweryn zabiera głos po wycieku nagrania
  Andrzej Seweryn odniósł się do nagrania, na którym w wulgarnych słowach wypowiada się m.in. o prezesie PiS Jarosławie Kaczyńskim. "Ani ja, ani osoba, do której nagranie zostało wysłane, nie udostępniliśmy go mediom społecznościowym" - przekazał aktor Wirtualnej Polsce.


 • Szef CIA odbył tajną podróż do Chin. Centralna Agencja Wywiadowcza milczy
  Dyrektor CIA William Burns odwiedził w zeszłym miesiącu Chiny w celu poprawy komunikacji między Pekinem a Waszyngtonem - poinformowali anonimowo dwaj amerykańscy urzędnicy. Wizyta była tajna.


 • Lawina komentarzy. PiS grzmi po nagraniu Andrzeja Seweryna
  W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym Andrzej Seweryn w wulgarnych słowach mówi o Jarosławie Kaczyńskim, Donaldzie Trumpie i Viktorze Orbanie. "Drogie dziecko, pamiętaj! Twoje zadanie jest im przyp***ć" - mówi znany aktor. Na wideo ostro zareagowali politycy PiS.


3 Czerwca 2023
Sobota
Imieniny obchodzą:
Cecyliusz,
Ferdynand, Klotylda,
Konstantyn,
Laurencjusz,
Wawrzyniec,
Laurentyn,
Laurentyna, Leszek,
Paula, Tamara
Do końca roku zostało 212 dni.
..::Reklama::..
Industrial Park Bdzin


Partnerzy medialni: